Hlavní mechanická dílna

V našich dílnách najdete nejmodernější diagnostickou techniku, kterou obsluhuje více než 25 vyškolených mechaniků. Každý den opustí brány našich autoservisů více než 50 opravených vozů všech značek... 
Zdá se Vám to hodně ? Autorizovaný servis přece automaticky neznamená že je drahý !

renault-service-revision-hd.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Ano, máme o něco dražší hodinovou sazbu než "garážové" opravny. Ale výsledná cena je srovnatelná, kolikrát i levnější ... Proč ?

  • Máme přesně dáno jak dlouho se která oprava nebo výměna provádí ... Od nás neuslyšíte:"Bylo to zarezlé, rozebírali jsme to celý den ...". Ano, možná váš vůz budeme opravdu rozebírat celý den, ale je dáno že výměna trvá hodinu, tak účtujeme hodinu, ne celý den ! Pouze hodinová sazba se tak stává nic neříkající "parametr"
  • Stálým zákazníkům poskytujeme na práci slevu ve výši 5% a zákazníkům, kteří si vůz koupili v naší firmě poskytujeme dokonce slevu 10%.
  • Dokážeme rychleji diagnostikovat závadu. Díky statisícovému vybavení a zvláště diagnostickým zařízením, které jako autorizovaný servis máme, dokážeme rychleji a správněji odhalit závadu. A čas jsou peníze ... I u nás se samozřejmě může někdy stát že drahé přístroje nic neodhalí a zůstane pouze na zkušenostech a na "selském" rozumu, stane-li se tak u nás, využíváme zkušenosti 25 vyškolených mechaniků ...
  • K dispozici máme značkové originální díly, ale chcete-li ušetřit, opravíme Váš vůz neoriginálními díly, které využívají neznačkové opravny. Většinu z nich v našem okolí dokonce naše firma každodenně těmito díly zaváží.
  • Na veškeré práce a materiál poskytujeme záruku ! Na materiál 24 měsíců a na práci 3 měsíce. Nikdo není neomylný i u nás se může stát chyba a jsme proto pojištěni. Pokud se tak stane jsme připraveni nést následky !
  • Vaše vozidlo jsme schopni rychleji opravit. Díky velikosti našeho servisu, opravujeme "za pochodu". Neexistuje tak velká zakázka, kvůli které bychom museli přestat přijímat další opravy nebo je museli "odsouvat". Neskolí nás chřipková epidemie, nejsme na celozávodní dovolené ...
  • Spolupracujeme se všemi známými pojišťovnami. Pokud je vůz po havárii, která bude placena ze zákonné nebo havarijní pojistky, peníze u nás vůbec nepotřebujete ... Vůz opravíme a sami si s pojišťovnou vyřídíme zaplacení ! Po Vás budeme chtít jen případnou spoluúčast.
  • Nabízíme Vám mnohé další služby ... Váš vůz můžeme vyzvednout u Vás doma nebo v práci a po opravě ho k Vám zase přivezeme. Po dobu opravy Vám dokážeme zapůjčit náhradní vůz, uskladníme Vaše sezoní pneumatiky, ...
Prodáváme vozy značek